Finały grane systemem mecz i rewanż. W minioną sobotę rozegrano mecze rewanżowe i oficjalnie zakończono bieżący sezon.
O MIEJSCA 5-6
MEGATOUR – BASKET 2 – 0
Wynik
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | Wynik | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Megatour | 23 | 13 | 29 | 28 | 93 | Zw |
Starówka Basket | 15 | 17 | 18 | 29 | 79 | Por |
Megatour
Zawodnik | Za 3 | Punkty |
---|---|---|
Jacek Lubiński | 0 | 5 |
Miłosz Gębala | 3 | 12 |
Roland Mleczko | 0 | 14 |
Adam Kobyliński | 1 | 43 |
Oskar Mleczko | 2 | 19 |
Łącznie | 6 | 93 |
Starówka Basket
Zawodnik | Za 3 | Punkty |
---|---|---|
Kacper Borok | 1 | 5 |
Bartosz Wiśniewski | 0 | 6 |
Maciej Bąk | 1 | 37 |
Jakub Borok | 0 | 10 |
Bartosz Gzyl | 0 | 15 |
Łącznie | 2 | 73 |
O MIEJSCA 3-4
AKROPOLIS – ZETBUD 2 – 0
Akropolis
Zawodnik | Za 3 | Punkty |
---|---|---|
Przemysław Chłopecki | 0 | 7 |
Krystian Szafulski | 0 | 0 |
Paweł Radomski | 0 | 0 |
Paweł Ziemkiewicz | 1 | 10 |
Kamil Waszak | 0 | 9 |
Marian Kałuża | 1 | 7 |
Łącznie | 2 | 33 |
ZetBud
Zawodnik | Za 3 | Punkty |
---|---|---|
Dariusz Jasiński | 0 | 22 |
Sebastian Ziegler | 3 | 9 |
Paweł Jasiński | 0 | 0 |
Piotr Stelmaszyk | 2 | 20 |
Piotr Wasilewski | 0 | 13 |
Tomasz Krakowiak | 0 | 0 |
Marcin Gardzielik | 0 | 3 |
Łącznie | 5 | 67 |
O MIEJSCA 1-2
STARLET – SANITECH 2 – 0
Starlet
Zawodnik | Za 3 | Punkty |
---|---|---|
Łukasz Nieszwiec | 0 | 8 |
Robert Blachura | 0 | 0 |
Zbigniew Semenowicz | 3 | 11 |
Tomasz Kiełbasiński | 0 | 14 |
Barłomiej Sygnowski | 0 | 10 |
Paweł Sumiński | 1 | 12 |
Rafał Szafran | 0 | 8 |
Wojciech Szafran | 0 | 0 |
Tomasz Mrożek | 1 | 13 |
Mariusz Fiedosewicz | 0 | 0 |
Jakub Żulicki | 0 | 6 |
Łącznie | 5 | 82 |
SaniTech
Zawodnik | Za 3 | Punkty |
---|---|---|
Piotr Centkowski | 1 | 5 |
Mariusz Widz | 4 | 16 |
Michał Kwiatkowski | 0 | 2 |
Jakub Skubisz | 0 | 5 |
Marcin Jermakowicz | 0 | 0 |
Krzysztof Satro | 0 | 6 |
Mateusz Witkowski | 1 | 21 |
Krystian Filip | 0 | 2 |
Łącznie | 6 | 57 |
PO OSTATNIM MECZU ODBYŁO SIĘ OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014/2015 – wręczenie pamiątkowych pucharów , medali i dyplomów dla zespołów i wyróżniających się w całym sezonie zawodników:
PUCHARY OTRZYMAŁY 4 PIERWSZE DRUŻYNY , A DYPLOMY WSZYSTKIE 7 EKIP WG KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI ;PONAD TO ZAWODNICY 3 PIERWSZYCH DRUŻYN OTRZYMALI IMIENNIE DEDYKOWANE MEDALE W FORMIE MAŁYCH PUCHARKÓW:
1. STARLET 2. SANITECH 3. AKROPOLIS 4. ZETBUD 5. MEGATOUR 6. BASKET 7. BALTICUS
PUCHAR DLA KRÓLA STRZELCÓW /365 PUNKTÓW/ otrzymał ADAM KOBYLIŃSKI reprezentujący Megatour
PUCHAR DLA V-ce KRÓLA STRZELCÓW /331 PUNKTÓW/ otrzymał KRZYSZTOF SATRO reprezentujący Sanitech
PUCHAR DLA KRÓLA STRZELCÓW ZA 3 PKT /63 CELNE/ otrzymał MARIUSZ WIDZ reprezentujący Sanitech
PUCHAR DLA V-ce KRÓLA STRZELCÓW ZA 3 PKT /51 CELNYCH/ otrzymał SEBASTIAN ZIEGLER reprezentujący Zetbud
M V P {najwartościowszy i fair-play zawodnik rozgrywek }
TEN TYTUŁ PUCHAR I DYPLOM OTRZYMAŁ 18 reprezentujący Sanitech