Megatour blisko III miejsca

Spotkanie pomiędzy MEGATOUREM a AKROPOLISEM zapowiadało się ciekawie, takie było lecz tylko w pierwszej kwarcie, w której od pierwszych minut toczyła się zażarta walka na parkiecie i żadnej z drużyn nie udawało się osiągnąć znaczącej przewagi. Druga kwarta to słaba skuteczność AKROPOLISU i dobra gra w obronie MEGATOURU oraz skuteczne kontrowanie rywala, które przyniosło dwunastopunktowe prowadzenie MEGATOUROWI do przerwy. Gdy w na początku trzeciej kwarty AKROPOLIS poprawił skuteczność w ataku i poprawił grę obronną, wyglądało na to, że mecz się wyrówna, a jego losy mogą ważyć się do ostatnich minut. Jak się okazało zryw i poprawa gry AKROPOLISU był niestety chwilowy i z biegiem czasu MEGATOUR odzyskiwał kontrole nad meczem uzyskując na koniec kwarty, aż siedemnastopunktową przewagę. Czwarta odsłona spotkania podobnie jak pierwsza była bardzo wyrównana, lecz wygranie środkowej części meczu przez MEGATOUR różnicą piętnastu punktów, dało tej ekipie znaczące zwycięstwo. Biorąc pod uwagę przebieg całego sezonu zaliczka MEGATOURU w postaci 18 oczek przed rewanżem, nie gwarantuje jeszcze końcowego sukcesu w tej rywalizacji.

Wynik

Drużyna1234WynikWynik
Akropolis1211141754Por
Megatour1419211872Zw

W najbliższą sobotę 21.05.2016r. zapadną ostateczne rozstrzygnięcia podsumowujące sezon 2015/2016, a zakończenie sezonu przewidziane jest po rozegraniu rewanżowego spotkania o I miejsce około godziny 18:50.