Archiwum

Tabela sezonu 2014/2015

PozycjaDrużynaMeczePunktyZwPor%Pkt zdPkt strRóżOst 5
1Starlet12231110.9179536632905-0
2SaniTech12221020.8338326891433-2
3Akropolis1219750.583761709522-3
4ZetBud1219750.583767708594-1
5Megatour1216480.333715823-1082-3
6Balticus1215390.250713889-1761-4
7Starówka Basket12120120.000578838-2600-5

Ostatnie wyniki

DataWydarzenieCzas/WynikiMiejsce spotkaniaArtykuł
2017-05-27 17:40:5227 maja 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — ZetBud58 - 59Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-27 16:20:0027 maja 2017 Balticus — Megatour76 - 79Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-27 15:00:0427 maja 2017 Akropolis — Basket85 - 79Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-21 17:40:4221 maja 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — ZetBud65 - 70Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-21 16:20:5321 maja 2017 Balticus — Megatour82 - 69Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-21 15:00:3221 maja 2017 Akropolis — Basket83 - 56Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-14 18:00:4414 maja 2017 ZetBud — Balticus64 - 52Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-14 16:30:5714 maja 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Megatour76 - 44Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-07 18:00:277 maja 2017 Balticus — ZetBud63 - 79Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-05-07 16:40:437 maja 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Megatour74 - 52Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-30 16:00:1030 kwietnia 2017 Balticus — Akropolis61 - 58Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-22 17:40:5422 kwietnia 2017 ZetBud — Megatour82 - 68Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-22 16:20:5222 kwietnia 2017 Balticus — Akropolis89 - 87Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-22 15:00:2422 kwietnia 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Basket80 - 69Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-09 17:40:179 kwietnia 2017 ZetBud — Megatour58 - 44Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-09 16:20:269 kwietnia 2017 Balticus — Akropolis63 - 66Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-04-09 15:00:339 kwietnia 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Basket90 - 45Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-26 16:20:1626 marca 2017 Megatour — Basket73 - 88Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-26 15:00:4226 marca 2017 ZetBud — Żulicki Centrum Ogrodnicze48 - 64Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-19 16:20:5919 marca 2017 Akropolis — Megatour84 - 85Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-19 15:00:5619 marca 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Balticus79 - 53Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-12 15:00:3412 marca 2017 Balticus — ZetBud79 - 77Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-05 17:40:355 marca 2017 Basket — Akropolis65 - 70Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-05 16:20:475 marca 2017 Megatour — ZetBud46 - 72Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-03-05 15:00:525 marca 2017 Balticus — Żulicki Centrum Ogrodnicze65 - 94Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-02-05 17:40:475 lutego 2017 Megatour — Żulicki Centrum Ogrodnicze64 - 74Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-02-05 16:20:485 lutego 2017 Basket — ZetBud83 - 74Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-02-05 15:00:165 lutego 2017 Balticus — Akropolis74 - 62Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-29 15:00:3429 stycznia 2017 Megatour — Żulicki Centrum Ogrodnicze69 - 100Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-29 15:00:2429 stycznia 2017 Basket — Akropolis51 - 66Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-22 17:40:0222 stycznia 2017 Basket — Żulicki Centrum Ogrodnicze65 - 86Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-22 16:20:1222 stycznia 2017 ZetBud — Akropolis67 - 65Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-22 15:00:2222 stycznia 2017 Megatour — Balticus61 - 65Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-15 17:40:3515 stycznia 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — ZetBud84 - 70Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-15 16:20:4315 stycznia 2017 Akropolis — Megatour73 - 59Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-15 15:00:4615 stycznia 2017 Basket — Balticus53 - 84Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-08 15:00:008 stycznia 2017 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Akropolis90 - 66Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-07 17:40:177 stycznia 2017 ZetBud — Balticus60 - 55Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2017-01-07 16:20:117 stycznia 2017 Basket — Megatour49 - 67Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-12-18 17:00:0518 grudnia 2016 Akropolis — Balticus55 - 61Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-12-17 17:00:1317 grudnia 2016 Żulicki Centrum Ogrodnicze — Basket92 - 71Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-12-11 17:00:5611 grudnia 2016 ZetBud — Basket76 - 50Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-12-04 19:30:094 grudnia 2016 Akropolis — Basket82 - 79Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-12-04 18:10:154 grudnia 2016 Balticus — Żulicki Centrum Ogrodnicze60 - 43Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-12-04 16:50:144 grudnia 2016 Megatour — ZetBud50 - 71Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-27 16:20:2327 listopada 2016 Akropolis — ZetBud53 - 61Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-27 15:00:3727 listopada 2016 Balticus — Megatour47 - 36Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-20 16:20:4520 listopada 2016 Megatour — Akropolis63 - 47Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-20 15:00:0420 listopada 2016 Balticus — Basket79 - 65Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-20 14:00:4220 listopada 2016 Żulicki Centrum Ogrodnicze — ZetBud81 - 70Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-06 19:00:366 listopada 2016 Balticus — ZetBud61 - 58Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-06 17:40:256 listopada 2016 Akropolis — Żulicki Centrum Ogrodnicze43 - 65Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie
2016-11-06 16:20:596 listopada 2016 Megatour — Basket57 - 40Hala na ulicy WąskiejPodsumowanie

Liderzy strzelców sezonu 2014/2015