Podsumowanie

„MECZ ZWROTÓW AKCJI I DUŻYCH EMOCJI”

AKROPOLIS w okrojonym składzie zaczął mecz z BALTICUSEM zgodnie z planem, czego efektem była wygrana pierwsza kwarta w stosunku 25:13. Obie drużyny grały jednak bardzo nerwowo i nierówno co spowodowało, że drugą kwartę wygrał BALTICUS 20:7. W dalszej części meczu walka była bardzo zacięta i wyrównana, nie brakowało sytuacji kontrowersyjnych, a poziom emocji z każdą minutą narastał. Potwierdzeniem tego jest fakt, że najlepszy strzelec BALTICUSA w końcówce meczu został ukarany najpierw przewinieniem technicznym, a chwilę później dyskwalifikującym. W końcowych fragmentach tej potyczki to jednak gracze AKROPOLIS zachowali więcej zimnej krwi i ostatecznie wydarli zwycięstwo w tym meczu. Jak pokazało to spotkanie BALTICUS po wzmocnieniu Piotrem Centkowskim i przy dobrej skuteczności z dystansu (9×3) może powalczyć z każdym o zwycięstwo.