Podsumowanie

„MECZ WALKI”

BASKET tak jak w poprzednich dwóch kolejkach dobrze rozpoczął mecz z ZETBUDEM, który stawił się w mocno okrojonym składzie. Efektem dobrej koncentracji i motywacji BASKETU była wygrana pierwsza kwarta 16:10. W dalszej części mecz się wyrównał i żadnej z drużyn nie udawało się uzyskać znaczącej przewagi. Do przerwy BASKET zachował jednopunktowe prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a zawodnicy BASKETU powiększyli swoje prowadzenie do trzech punktów na koniec trzeciej kwarty. Decydująca dla losów meczu miała się okazać czwarta kwarta i tak rzeczywiście było. ZETBUD poprawił grę zarówno w obronie jak i ataku wykorzystując błędy rywala, BASKET zatracił skuteczność i zaczął popełniać dużą liczbę fauli. Wszystkie te czynniki sprawiły, że to ZETBUD wygrał zdecydowanie czwartą kwartę 21:9 i przechylił szalę zwycięstwa w całym spotkaniu na swoją korzyść.