Podsumowanie

„MECZ KOLEJKI. ALE CZY NA PEWNO?”

Spotkanie, które można było określić mianem kolejki, rozczarowało. Drużyny stawiły się na mecz w szerokich składach i można było przypuszczać, że będzie to zacięty bój. Nic jednak bardziej mylnego, gdyż STARLET od początku dyktował warunki na parkiecie i budował swoją przewagę. Szczególnie dominację aktualnego Mistrza NBA dało się odczuć w drugiej kwarcie wygranej przez STARLET 24:7. Spotkanie można nazwać meczem bez historii gdzie od pierwszych minut znany był zwycięzca, AKROPOLIS doszedł do głosu tylko w czwartej kwarcie wygranej 19:11. Lecz było to w dużej mierze skutkiem rozluźnienia w szeregach pewnego wygranej STARLETU, niż nadzwyczajnej gry AKROPOLISU. Na postawę AKROPOLIS niewątpliwie wpływ miała kontuzja Radosława Radomskiego, z przed dwóch tygodni, który odczuwa jeszcze jej skutki i nie mógł wymiernie wesprzeć swojej drużyny, w meczu z tak mocnym rywalem, jak STARLET.